On Ekim 9, 2018

Türkiye’nin İlk Uluslararası İllüstratör Ajansıyız

Türkiye’nin ilk uluslararası illüstratör ajansı faaliyeti için kolları sıvadığımız bugünlerde illüstratör dostlarımızla ilk buluşmamızı gerçekleştirdik.

On yılı aşkın süredir uluslararası pek çok başarılı projeye imza atan ZNN Network; sahip olduğu deneyim, ilişki ağı ve vizyonu illüstratörlerle paylaşarak sektöre katma değer yaratmayı hedeflemektedir. Bu kapsamda:

· illüstratör, yazar, yayıncı, reklam ajansı, kurumsal müşteri ve benzeri iş ortakları arasındaki sinerjinin güçlenmesi,

· illüstratörlerin küresel standartlara uygun şekilde mali ve fikri mülkiyet haklarının korunması,

· illüstratörlerin iş potansiyelinin artması ve sektör gelişirken profesyonel teamüller, ortak algı ve tanımların oluşması,

yoluyla illüstratörlerin dünyasına katkıda bulunacak bir planla yola çıkıyoruz.

İllüstratör platformumuz için hazırlıklarımız hızla devam ediyor. Frankfurt Kitap Fuarı ve sonrasında Türk illüstratörlerimiz için çok önemli kurum ve firmalarla işbirliği ön protokol anlaşmalarını yaptık. Asya’dan, Avrupa’ya ve Amerika’ya işbirlikleri sağlayarak platformumuza katılan her illüstratör/çizer için büyük açılım hedeflerimiz var.

Yurt dıșı firmalarıyla geliștirdiğimiz ișbirliklerine paralel olarak gerçekleştirdiğimiz İllüstratörler Buluşması serileri oldukça keyifli geçiyor.

İllüstratör ajansımız hakkında daha fazla bilgi ve başvuru için rights@znn.com.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Sevgiyle kalın…
  • ZNN Network  0 Yorum 

    0 Yorum

    Bir Yorum Yaz

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir