Znnnetwork.com Kullanım Koşulları

Siteye erişmeden ve/veya siteyi kullanmadan önce bu sözleşmeyi dikkatle okumalısınız.

Siteye eriştiğiniz ve kullanmaya başladığınız andan itibaren aşağıda belirtilen şartlar ve hükümleri kabul etmektesiniz. Eğer bu şartlar ve hükümlerle bağlı olmak istemezseniz, siteye erişmeyebilir veya siteyi kullanmayabilirsiniz ve böyle bir kullanıma başladıysanız kullanımı derhal durdurmalısınız.

ZNN Girişim Danışmanlık, bu sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin siteye konulmasıyla derhal yürürlük kazanır. Siz bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul etmektesiniz ve siteye devam eden erişiminiz veya devam eden siteyi kullanımınız değiştirilmiş sözleşmeyi kesin olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

Ticari Markalar, Fikri Mülkiyet, Telif Hakları

Bu sitede yer alan her türlü tasarım, marka, logo ve ses, video, görüntü, yazı içeren bilgi ve belgeler (bundan sonra “İçerik” olarak anılacaktır) üzerindeki fikri mülkiyet hakları ile telif hakları ZNN Girişim Danışmanlık Şirketi’ne aittir.

Sitede yer alan İçeriğin tamamı veya herhangi bir kısmı yalnızca sahipleri tarafından veya sahiplerinin yazılı izni ile kullanılabilir. İçerik üzerinde izinsiz değişiklik yapmak, kopyalamak, kiralamak, ödünç vermek, iletmek ve yayınlamak yasaktır. Bu siteden alınan İçerik herhangi bir ticari amaçla kullanılamaz.

Kullanım Koşullarının Değiştirilmesi

ZNN Girişim Danışmanlık, herhangi bir sebep göstermeden ve/veya ihbarda bulunmadan kullanım koşullarını değiştirebilir, ilavede bulunabilir veya yenileyebilir.

Hak ve Sorumluluklar

www.znnnetwork.com sitesine bulunan içerikler sürekli kontrol edilmekte ve güncellenmektedir. Ancak, ZNN Girişim Danışmanlık Şirketi, site içeriğindeki bilgi ve fiyat hatalarından sorumlu tutulamaz, sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir. Bu değişikliklerden doğabilecek hiçbir hatadan dolayı  ZNN Girişim Danışmanlık Şirketi’ne sorumluluk yüklenemez.

znnnetwork.com sitesinin tüm kullanım hakları saklıdır. Sitenin tüm hakları, ZNN Girişim Danışmanlık Şirketi’ne aittir. İzinsiz kullanımı kanunlarla yasaklanmıştır.