Znnnetwork.com Gizlilik Sözleşmesi

Bilgilerinizin Kullanılması ve Korunması

Bu web sitesini ziyaretiniz ve sunulan hizmetlerden yararlanmanız esnasında  size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartlara tabidir. Bu web sitesini ziyaret ederek ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep ederek işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

 

ZNN Girişim Danışmanlık, kullanıcılar tarafından bu siteye eklenmiş olan ad, soyad, elektronik posta adresi ve diğer kişisel bilgileri (bu aşamadan sonra bu bilgileriniz “Kişisel Bilgiler” olarak adlandırılacaktır) üçüncü kişilere satmayacağını, kiralamayacağını veya hiçbir şekilde kullandırmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

 

Kişisel Bilgilere, sadece ZNN Girişim Danışmanlık yetkili personeli ve Kişisel Bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan üçüncü kişi temsilcilerimiz erişebilirler.

 

ZNN Girişim Danışmanlık; Kişisel Bilgilerinizi, şirket yazışmalarında ve elektronik posta ile basın bültenleri gönderiminde kullanacaktır.

 

ZNN Girişim Danışmanlık, Kişisel Bilgileri açıklamadan, Kişisel Bilgilerden elde edilebilecek istatistik verileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.), web sitelerini iyileştirmek ve genel olarak üyeleri hakkında daha çok bilgi sahibi olmak amacıyla kullanabilecektir.

 

ZNN Girişim Danışmanlık, Kişisel Bilgilerinizi ancak resmi makamlarca talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklayabilir.

 

Yeterli güvenlik önlemleri olmasına rağmen, internetin yapısı gereği, kişisel bilgiler internet üzerinde dolaşabilir ve yetkili olmayan kişiler tarafından alınıp kullanılabilir. Bu kullanım ve kullanımdan doğacak zarar ZNN Girişim Danışmanlık sorumluluğunda değildir.

 

Üçüncü Kişilere Ait Bağlantılara (Linklere) Dair

ZNN Girişim Danışmanlık, web sitesindeki bağlantılar aracılığıyla ulaşacağınız üçüncü kişilere ait web sitelerinin gizlilik ilkeleri hakkında bir garanti vermez, bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, yönlendirildiğiniz web sitelerinin gizlilik ilkelerini değerlendirmenizi öneririz.

 

İletişim

Gizlilik sözleşmesiyle ilgili sorularınız için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

 

ZNN Girişim Danışmanlık – Nurgül ŞENEFE

İletişim Adresi: Halitağa Cad. Ergener İşhanı No: 24 Kat: 2 Daire: 9

34714 Kadıköy – İSTANBUL