Mamça

MAMÇA

MAMÇA nedir?

“MAMÇA” çocuklara ve ebeveynlere aynı tema üzerinden sunulmasıyla sektörde var olan diğer kişisel gelişim, iletişim, kurum kültürü eğitim danışmanlık programlarından çok farklı bir eğitim programıdır. Kurgusu ve uzman ekibi sayesinde kurum çalışanlarının kişisel gelişiminde algıdan davranışa geçiş kabiliyetine antrenman sağlayan, gerçek bir kurum kültürü algılatan, hem birey olarak hem ekip olarak aidiyet duygusunu geliştiren/güçlendiren, kurum içinde ekip ruhunu çoşturan, kollektif performans ve kazanım sağlayan alanında ilk ve tek programdır. Hedeflenen kazanımlar sadece kurum çalışanına yönelik değildir, aynı zamanda eşi ve çocuklarına da kazanımlar hedefler. Bu program sayesinde işletmeniz çalışanınızın bireysel yaşamındaki mutlu aile ortamına katkıda bulunur.

Böylece etkin bir kurum kültürü inşa eder, mutlu çalışan, mutlu aile ortamı oluşumunu sağlar.

 

Ekip:

Program yapımcısı ve yönetmeni: Nurgül Şenefe, ZNN Network ve Arpa Kitap Kurucusu

Eğitim Danışmanı: Ömer Uzun, UED Eğitim – Kurucusu

Yayıncı: Arpa Kitap

 

Bio notlar:

Nurgül Şenefe

 Üniversiteden sonra perakende ve bankacılık sektörlerinde Amerika’da iş hayatına başlayan Nurgül Şenefe; ekip yönetimi, satış ve satış yönetimi, stratejik pazarlama, operasyonel yeniden yapılandırma ve kurum kültürü oluşturma alanlarındaki deneyim ve uzmanlığıyla 12 yıl boyunca, farklı sektörlerde üst düzey yönetici pozisyonlarında görev almıştır.

2007 yılında ZNN Network’ü kurmuş; yayıncılık sektöründen başlayarak, çocuk içeriklerinde ilk danışılan olma hedefiyle sahip olduğu birikim ve uzmanlığı yayıncılık ve lisanslama sektörlerinde harmanlamıştır.

Kurumsal hayatta üstlendiği görevlerde edindiği kazanımları, yayıncılık ve lisanslama alanlarında kazandığı deneyimle birleştirerek, Türkiye’de çok özel bir alanda uzmanlaşmıştır.

Çocuk ve Gençlik içeriklerinde halen çalışmalarını sürdüren Şenefe, özellikle okul öncesi çocuk kitapları başta olmak üzere, çocuk içeriklerinde uzman, girişimci iş kadını ve annedir.

 

Ömer Uzun-UZUN Eğitim Danışmanlık

 Kişiye özgü liderlik kitabının yazarıdır. “Liderlik Gelişim Programları” ve “Öğrenen Organizasyonlar Uygulama Takımları” projesinde Danışman Koç olarak hizmet vermektedir.

Güvene ve İşbirliğine Dayalı İletişim”, “Çatışma Yönetimi”, “Etkili Lider Yönetici”, “Sistem Boyutunda Problem Çözme” eğitimlerini veren Ömer Uzun evli ve 2 çocuk babasıdır.

 

Ömer Uzun’un eğitim verdiği firmalardan bazıları; Afim Grup, Akbank, Agdaş, Balnak, Bimser Çözüm, Brisa, Beksa, Bosch Bursa, Çevre Okulları, Deniz Profesyonel Hizmetler Topluluğu, Enhas, EtcBase, Finansbank, Fintek, Halkbankası, Hizmet Group, Hugo Boss, İMMİB, Kalamış Okulları, Kastaş, Kiehl, Lafarge Çatı Çözümleri, Mef Okulları, Marshall Boya, Mercedes-Benz Türk Aksaray, Narkonteks, Omsan Lojistik, Osmanlı Bankası, Özelleştirme Dairesi, Pamukbank, Pirelli, Pisa Tekstil, Schering Plug İlaç, Tezcan, Totalgaz, Ulusoy Otobüs İşletmeleri, Uzel Traktör, Ulusoy Otobüs İşletmeleri, Ünsa, Ülker Çikolata, Ülker Bisküvi, Vakıf Emeklilik, Yalova Belediyesi, Yapkim, Yapı ve Kredi Bankası’dır.